KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144118

nr 1214 4118

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. Erotiskt motiv, 64x49 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:42:44